7" Tablet Lenovo Phab PB1-750M (ZA0L0005BG), 1GB/16GB, Dual SIM - černá

HR-PB1-750M-16GB

RepasovanéRepasované

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití. Poškozený plast u napájecího portu.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

2 340 Kč

-2 150 Kč

4 490 Kč

SLEVA+ KONČÍ ZA

Přidat na seznam přání

Parametry

Záruka 12 měsíců

Více informací

7" Tablet Lenovo PHAB PB1-750M (ZA0L0005BG) 16GB Wi-Fi + 4G/LTE (Dual sim) - černá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití. Poškozený plast u napájecího portu.
Nemusí obsahovat český manuál.

7" HD displej s technologií IPS mobilního telefonu Lenovo Phab nezaujme jen svou velikostí, nabízí také úžasný zážitek z multimédií na cestách. Jeho velké rozměry v porovnání s ostatními smartphony umožňují pohodlnější hraní her, sledování filmů a používání všech vašich oblíbených aplikací.

Extrémně rychlé připojení
Procházejte, streamujte a stahujte váš oblíbený obsah prostřednictvím rychlého připojení 4G-LTE. Při žádné činnosti již nebudete muset čekat.

Podpora dvou SIM karet
Podpora dvou SIM karet umožňuje používat různé datové tarify, používat zařízení Lenovo Phab na cestách, nebo jednoduše a efektivně oddělit práci od zábavy.

Dva vysoce kvalitní fotoaparáty
Když přijde na focení, zadní 13Mpx fotoaparát zařízení Lenovo Phab si se vším hravě poradí. Umožní vám zachytit všechny vaše jedinečné okamžiky v podobě fotografií nebo videa. K dispozici je rovněž přední 5Mpx širokoúhlý fotoaparát pro pořizování dokonalých selfie.

Zvuk jako v kině
Zásluhou technologie Dolby Atmos® si můžete vychutnat zvuk, jaký jste dosud neslyšeli. Připojte sluchátka a užívejte si dynamický, působivý a precizní zvuk reprodukovaný zařízením Lenovo Phab. Budete mít dojem, že zvuk přichází ze všech směrů kolem vás. Je to jako byste měli v kapse své vlastní kino.

Hlasité a čisté hovory bez použití rukou
360stupňové zpracování hlasu pomocí tří integrovaných mikrofonů a samostatného hlasového procesoru s funkcí potlačení šumu umožňuje volání bez použití rukou – dokonce i v případě, že řídíte a máte stažené okénka! Z výkonného reproduktoru se navíc line fantastický zvuk.

Optimalizováno pro použití jednou rukou
Smartphone Lenovo Phab se pohodlně drží oběma rukama, lze jej však bez problémů používat jen jednou rukou. Vybavili jsme jej totiž funkcí malé obrazovky pro ovládání jednou rukou a také funkcí pro zobrazení různých zástupců jedním dotykem, takže můžete snadno provádět více činností současně.

Android 5.1 Lollipop
Operační systém Android™ Lollipop obsahuje celou řadu nových funkcí a různých oprav, které sice nejsou vidět na první pohled, ale systém je díky nim rychlejší, efektivnější, bezpečnější a méně zatěžuje baterii. Rovněž dokonale spolupracuje se všemi vašimi oblíbenými aplikacemi Google.

Technické specifikace

- Výrobce: Lenovo
- Operační systém: Android 5.1 Lollipop
- Připojení: 3,5 mm Jack, micro-USB
- Vestavěná kamera: 5 mpx, 13 mpx
- Kapacita akumulátoru: 4250 mAh
- Barva: bílá

Displej
- Rozměr displeje: 7"
- Rozlišení displeje: 1280x720 Pixel

Paměť
- Operační paměť: 1GB RAM
- Vnitřní paměť: 16GB ROM
- Rozšíření paměti: MicroSD

30 dalších produktů ve stejné kategorii: