Sleva! Rotating Case - iPad 2/3/4 - White Zobrazit větší

Rotating Case - iPad 2/3/4 - White

170901147397

Nový produktNový produkt

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním obalu. Záruka 24 měsíců.

Více informací

1 Položka

190 Kč

-800 Kč

990 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Rotating Case - iPad 2/3/4 - White

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním obalu. Záruka 24 měsíců.

Navrženo pro iPad 2, iPad 3 a iPad 4.

Transformujte svůj iPad s Versavu obalem od společnosti Targus. S osou otáčení 360 stupňů a měkkou dotykovou vložkou nemá tento kryt žádnou konkurenci. Když si tento obal vezmete všude, kam jdete, tak víte, že váš iPad je zcela chráněn. Tento výrobek se vyznačuje polstrovaným exteriérem, který je spolu s podšívkou vyrobenou z jemného materiálu. Versavu je ideální pro práci i při cestování. Zadávejte, sledujte, procházejte nebo chatujte pohodlně, neboť tento stojan má patentovaný rotační design, který umožňuje zobrazení v úhlu pohledu na výšku nebo na šířku. Buďte pyšní na značku a styl s jasně zbarveným krytem, ​​který obklopuje logo Apple. 

Funkce 360° vám umožní otočit iPad na výšku i na šířku, a tudíž na něm můžete pohodlně pracovat doma, v kanceláři i při cestování.

Pevný kryt nabízí tvarovaný vnější povrch, který chrání křehký displej, takže se nemusíte bát, že se váš iPad poškodí či praskne obrazovka. Pohodlí vám navíc také zajistí jednoduché převedení obalu na stojan, ve kterém bude váš přístroj držen ve vzpřímené poloze pro pohodlné prohlížení videí a čtení knih. Prvotřídní vnitřní obložení je navrženo tak, aby pomohlo odstranit prach a zabránilo poškrábání.

Technické specifikace

  • Kompatibilní s: iPad 4, iPad 3, iPad 2 
  • Styl: Folio 
  • Barva: Bílá
  • Rozměry: 7,75 "x 11,60" x 1,10 "(š/v/h)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: