Sleva! Toner Brother TN-3390, 12000 stran originální - černý Zobrazit větší

Toner Brother TN-3390, 12000 stran originální - černý

BROTN3390

RozbalenéRozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v rozbaleném originálním nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve Fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Více informací

1 Položka

1 599 Kč

-2 095 Kč

3 694 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Toner Brother TN-3390, 12000 stran originální - černý

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v rozbaleném originálním nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve Fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Firma Brother je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny, faxy, psací stroje a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Výhodou originálního příslušenství je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálním příslušenstvím dosáhnout. Originální černá tonerová cartridge společnosti Brother s označením TN-3390 určená pro použití v laserovém zařízení tohoto výrobce HL-6180DW. Důvody proč používat originální příslušenství jsou již klasické jako u ostatních výrobců, zachování záruky na zařízení, prodloužení životnosti a udržení standardně vysoké kvality výtisků.

Technické parametry

  • Výrobce: Brother
  • Kompatibilní značky: Brother HL-6180DW
  • Tisková technologie: laserové 
  • Barva náplně: černá

30 dalších produktů ve stejné kategorii: