Selfie tyč s bluetooth a stativem 3v1 Gritin G3900

AM-CH-410

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

350 Kč

-240 Kč

590 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Záruka 12 měsíců

Více informací

Selfie tyč s bluetooth a stativem 3v1 Gritin G3900

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Používejte vysoce kvalitní výsuvná ramena z nerezové oceli a stativ a selfie tyč jsou kombinovány. Není nutné kupovat selfie tyč a stativ samostatně, je to pohodlné a stabilní. Můžete pořizovat selfie nebo pro skupinové fotografie.
Selfie stick je dodáván s odnímatelným dálkovým ovládáním verze Bluetooth 4.0, které lze snadno a rychle připojit k bluetooth, čímž se dosáhne stabilního připojení signálů bluetooth do vzdálenosti 10 metrů, což vám umožní snadno pořizovat fotografie a vzdálená videa. Jednodílný design selfie tyče se může při plném vysunutí natáhnout až na 70 cm a lze jej současně složit až na 19 cm. Snadno se přenáší, snadno se vloží do kapsy nebo tašky a zabírá málo místa. Hlavní tělo selfie tyče je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu ABS a na držáku je houbovitý design, který chrání telefon před poškrábáním. Gritin bluetooth selfie tyč má design otočného držáku o 270 °, který je pohyblivý, vodorovný a velmi stabilní. Rotující design vám umožňuje zvolit nejlepší úhel při fotografování nebo videozáznamu a pořizování krásných fotografií.

Technické specifikace:

  • Výrobce: Gritin
  • Rozměry produktu: 19,5 x 3,7 x 3,3 cm
  • Hmotnost produktu: 129 gramů
  • Druh materiálu: ABS, nerezová ocel
  • Baterie: Lithiový ion

30 dalších produktů ve stejné kategorii: