Bluetooth reproduktor Creative Omni, černá

P16-cmni

Již použitéJiž použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu. 
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

1 490 Kč

-1 500 Kč

2 990 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Záruka 12 měsíců

Více informací

Bluetooth reproduktor Creative Omni, černá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu. 
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Creative Omni je přenosný chytrý reproduktor pro více místností s připojením Wi-Fi a Bluetooth. Zabudované připojení Wi-Fi umožňuje poslouchat hladké a nepřerušované streamování hudby s funkcí Spotify Connect mezi řadou online služeb streamování hudby. Je vybaven hlasově ovládaným asistentem, který umožňuje klepnutím přejít na asistenta Siri a službu Google Now prostřednictvím Bluetooth. Tento reproduktor odolný proti postříkání vás může doprovázet kamkoli — díky připojení Bluetooth a vnějšímu plášti s certifikací IPX4 budete vždy v dosahu své hudby!

Wi-Fi propojení pro více místností
Připojení Wi-Fi vám umožňuje poslouchat oblíbené skladby kdekoli v domě. Nyní můžete připojit více zařízení v různých místnostech v domě a ovládat z jednoho místa. Můžete streamovat jednu skladbu do jednoho reproduktoru, stereofonní dvojice nebo dokonce do skupiny reproduktorů.

Spotify Connect
Dejte vale oznámením, které vám ruší zábavu! Přímé připojení vynechává váš telefon a zajišťuje nepřerušenou hudbu během vaší party. Použitím kvalitnějších vzorkovacích frekvencí zvyšuje přímé streamování kvalitu zvuku a tím lepší a rozšířený zážitek z poslechu hudby. Pomocí aplikace Spotify můžete rovněž vzdáleně ovládat hudbu z libovolného mobilu, tabletu nebo počítače.

Klíčové vlastnosti
Elegantní a výkonný přenosný hlasem ovládaný Wi-Fi a Bluetooth reproduktor, který se hodí pro ozvučení více místností. Obsahuje 2 x pasivní ozvučnice, 2 x 1.5″ neodymiové drivery, všesměrový mikrofon. Parametry: frekvenční rozsah 8 Hz - 20 kHz, slot na kartu microSD s podporou MP3, WMA, WAV, FLAC, IPX4 krytí (voděodolný). Rozhraní: Bluetooth 4.2, vstup AUX, stereo jack, Wi-Fi 802.11a/b/g/n 2.4GHz.

- Speciální konstrukce reproduktoru Omni zahrnuje 4 velmi výkonné měniče — 2 1,5” neodymiové měniče s vlastním laděním a 2 pasivní ozvučnice. Silný zvuk a vylepšená basová odezva zaručují, že jste vždy obklopeni hlasitou, zvučnou a dunivou hudbou.
- Umístěním reproduktoru Creative Omni na výšku dosáhnete zvuku v rozsahu 360⁰. Nebo jej položte na délku pro skvělou přímou stereofonní reprodukci. Tento výběr dvojí orientace umístění vám umožňuje poslouchat hudbu tak, jak chcete. Různé polohy pro různé příležitosti!
- Párujte prostřednictvím Wi-Fi! Můžete bezdrátově spárovat až 2 reproduktory Creative Omni dohromady a užívat si opravdový stereofonní zvuk. Kromě toho získáte silnější zvukový výkon pro jedinečný poslechový zážitek.

Technické specifikace

- Výrobce: Creative Labs
- Konfigurace reproduktorů: 1
- Typ použití: Bezdrátové, pro Mobily, pro Tablet, Přenosné
- Frekvenční rozsah [Hz]: 80
- Frekvenční rozsah [kHz]: 20
- Rozhraní: 3.5mm
- Bezdrátové připojení: Bluetooth, WiFi
- Napájení: USB
- Barva: černá
- Ovládání: na přístroji
- Integrovaná baterie: Ano
- Všesměrový mikrofon: Ano
- Vstupy: 3.5mm
- Slot pro paměťovou kartu: Ano
- Šířka [mm]: 200,8
- Výška [mm]: 71,1
- Hloubka [mm]: 68,5
- Hmotnost [g]: 460

30 dalších produktů ve stejné kategorii: