Herní sluchátka Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition, černá

P12-blasH7

Již použitéJiž použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití, drobné oděrky.
Mikrofon není součástí balení.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

990 Kč

-2 300 Kč

3 290 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Záruka 12 měsíců

Více informací

Herní sluchátka Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition, černá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití, drobné oděrky.
Mikrofon není součástí balení.
Nemusí obsahovat český manuál.

Špičková herní PC sluchátka s mikrofonem zkonstruována a vyrobena pro váš maximální herní zážitek. Sluchátka se pyšní HD 7.1 prostorovým zvukem a jeho přesnou reprodukcí, vysokou citlivostí mikrofonu, lehkou ale i přesto velmi odolnou konstrukcí a zvukotěsnými, měkkými náušníky. Díky této výbavě se snadno stanete vítězem mnoha herních bitev a závodů anebo si vychutnáte sledování filmů v prvotřídní kvalitě.

Sluchátka vám dávají možnost nastavit si jednu ze dvou možností individuálního nastavení zvuku. Bez ohledu na typ vaší zábavy si tak můžete vybrat mezi analogovým režimem a digitálním USB režimem pro věrný a úchvatný zážitek.

V případě připojení prostřednictvím režimu USB si můžete vybrat některý z profilů softwaru BlasterX Acoustic Engine Pro pro vylepšení celkového dojmu. Rovněž je k dispozici režim X-Plus1, který nabízí speciálně vyladěné zvukové profily pro oblíbené soutěžní hry.

Precizně vyladěné 50 mm FullSpectrum měniče s nakloněnou polohou, produkují ve hrách co možná nejrealističtější zvuk a explozivní basy, což navíc perfektně doplňuje prostorový Dolby 7.1 zvuk, díky čemuž získáte možnost dokonalého určování polohy vašich nepřátel, mnohem dříve, než je uvidíte. Zaskočte své soupeře dokonalou připraveností v herní vřavě nebo si užívejte kvalitní poslech při poslechu hudby či při sledování filmů.

Tournament edition je vylepšenou verzí herních sluchátek s mikrofonem Sound BlasterX H7. Tato nová varianta je ozdobena mušlemi v leštěném kovu s povrchovou úpravou zbrojní oceli. Kromě nového vzhledu jsou náušníky sluchátek bohatě vybaveny paměťovou pěnou a luxusní koženkou pro maximální možné pohodlí při jejich nošení. Samozřejmostí náušníků je pak také skvělá izolace od okolního hluku.

Pevnou ocelovou konstrukci sluchátek doplňuje kombinace vysoce kvalitních plastů, paměťové pěny a luxusní koženky. Sluchátka H7 Tournament Edition vám nabízejí vynikající pohodlí a ergonomii, které umožní celodenní nošení bez pocitu únavy.

BlasterX Acoustic Engine Pro je soubor plně přizpůsobitelných technologií zpracování zvuku, které byly vytvořeny a vyladěny speciálně pro sluchátka Sound BlasterX H7 Tournament Edition. Díky nim tato sluchátka přinášejí nové úrovně zvukového opojení a přesnosti pro jedinečnou konkurenční výhodu.

BlasterX Acoustic Engine Pro také obsahuje technologii Scout Mode, která vám pomáhá slyšet i to, co nevidíte, díky čemuž získáte v herních bitvách rozhodující taktickou výhodu!

Technické specifikace

Typ sluchátek: Headset, Náhlavní
Herní: Ano
Prostorový zvuk 7.1: Ano
Konektor: USB Type-A
Velikost měniče [mm]: 50
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20

30 dalších produktů ve stejné kategorii: