Televizor Samsung UE48J6302

BB4006

Již použitéJiž použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, klasický dálkový ovladač, napájecí kabel (bez stojanu).

Vada obrazu: tmavší odstín obrazu TV.

Více informací

1 Položka

5 690 Kč

-11 300 Kč

16 990 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Záruka 12 měsíců

Více informací

Televizor Samsung UE48J6302

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, klasický dálkový ovladač, napájecí kabel (bez stojanu).

Vada obrazu: tmavší odstín obrazu TV.


S televizorem Samsung řady 6 získáte nádherný doplněk interiéru s prohnutou obrazovkou a skvělé zážitky ze sledování s úchvatnou kvalitou obrazu Full HD. Vychutnejte si obraz, jenž je optimalizován pro nesrovnatelně větší čistotu a detaily. Využijte chytré funkce Smart TV, možnosti přehrávání z USB zařízení a kvalitu připojení s rozhraním HDMI. Sledujte oblíbené pořady, nebo využijte oblíbené aplikace v jednoduchém a přehledném panelu na spodní části obrazovky a zdokonalte tak svůj zážitek na maximum.

Realistický zážitek ze sledování:
Zažijte dokonalý pocit hloubky obrazu díky technologii Auto Depth Enhancer od společnosti Samsung. Použitím různých úrovní vylepšení kontrastu na různé oblasti a objekty na obrazovce plochý obraz doslova ožívá, vytváří dojem prostoru a nabízí skvělý zážitek ze sledování. Ponořte se do nejrealističtějšího zážitku ze sledování, jaký je na televizi s plochou obrazovkou možný.

Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu:
Nové uživatelské rozhraní je neuvěřitelně intuitivní a nabízí řadu zábavních a praktických funkcí. Samsung Smart TV využívá zbrusu nový operační systém Tizen a vy si tak budete moci užívat prakticky nekonečnou nabídku zábavního obsahu. Obsahuje mnohá vylepšení, která oceníte v každé situaci – například přizpůsobený denní souhrn a možnost jediným kliknutím sdílet obsah mezi velkou obrazovkou a mobilními zařízeními. Dokonce si pamatuje, co jste naposledy sledovali, abyste se k tomu mohli ihned vrátit.

Snadné sdílení obsahu:
Ke sdílení obsahu mezi mobilním telefonem a televizorem vám bude stačit jediné kliknutí – opět snadná a bezproblémová funkce. Například ho můžete rychle zapnout ve chvíli, kdy se probudíte, a získat informace, které se vám budou hodit k zahájení dne – předpověď počasí, rychlé zprávy, nebo váš denní harmonogram. Vše podle vašeho přání.

Dokonalá synchronizace televizoru a mobilních zařízení:
Sdílení mezi televizorem a mobilním zařízením už nemůže být snazší. Díky technologii Samsung Easy Sharing váš televizor přijme signál, jakmile je zařízení dostatečně blízko, a bez problémů přehraje obsah v optimálním rozlišení na velké obrazovce. Tuto funkci je možné využít i naopak, takže se můžete libovolně pohybovat po domácnosti a přitom sledovat svůj oblíbený obsah na mobilním zařízení. Všechno je velice snadné a dokonale synchronizované.

Získejte každé ráno přehled nejdůležitějších událostí:
Začněte den s přizpůsobeným přehledem nejdůležitějších událostí na svém televizoru Samsung, který můžete synchronizovat s nastavením budíku v chytrém telefonu, takže se automaticky zapne ve stejnou dobu a zobrazí vám všechny potřebné informace pro pohodový start do nového dne. Předpověď počasí, aktuální zprávy, plánované schůzky nebo výročí – vše tak jak si budete přát.

Obrovský výběr aplikací, a přesto rychle dostupný:
Obrovské množství obsahu musí být také snadno přístupné. Rychlým posouváním vlevo či vpravo můžete snadno zobrazit přizpůsobená doporučení aplikací, nové populární aplikace a mnoho dalšího. Nepřeberné množství úžasných aplikací a oblíbený obsah na internetu můžete procházet tím nejpohodlnějším a neintuitivnějším způsobem.

Každý si najde to své
S chytrým televizorem Samsung Smart TV si každý najde svou oblíbenou zábavu díky inteligentním aplikacím. Fitness aplikace vás udrží ve formě, nové dynamické sportovní aplikace ocení sportovní fanoušci, kulinářské aplikace jsou připraveny pro milovníky dobrého jídla, herní aplikace si zamilují hráči i děti, nebo s aplikací pro umělecké vzdělávání se může bavit a učit celá rodina. Navíc můžete očekávat řadu dalšího úžasného přizpůsobitelného obsahu a služeb.

Bezdrátový přístup k internetu:
Kabely vždy představují problém. Kudy je protáhnout a jak je zakrýt, aby nerušili vzhled interiéru. S integrovaným WiFi modulem je připojení k internetu otázkou chvilky a vše je bezdrátové.

Technické specifikace

- Výrobce: Samsung
- Kód výrobce: UE48J6302AKXXH
- Úhlopříčka displeje [cm]: 121
- Úhlopříčka displeje ["]: 48
- Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
- Technologie TV: LED, Smart (chytrá)
- Frekvence (Hz): 100
- Index kvality obrazu: 800
- Prohnutá obrazovka: Ano
- WLAN (WiFi): Ano
- Bluetooth: Ano
- Operační systém: Základní
- Webový prohlížeč: Ano
- DLNA: Ano
- EPG: Ano
- HbbTV (Červené tlačítko): Ano
- Nahrávání na USB - PVR: Ano
- HDMI: Ano
- Počet HDMI: 4
- USB: Ano
- RCA (Komponentní): Ano
- Jack 3,5mm (sluchátka): Ano
- Optický audio: Ano
- LAN: Ano
- CI: Ano
- Typ tuneru: DVB-C, DVB-T2
- Podpora H.265 (HEVC): Ano
- Montáž na zeď: Ano
- Energetická třída: A+
- Spotřeba [W]: 65
- Výkon reproduktorů [W]: 10
- České menu: Ano
- Doporučená vzdálenost sledování (m): 2
- Barva: Černá, Stříbrná
- Rozměr pro VESA držák: 400 x 400
- Šířka [mm]: 1 082,2
- Výška [mm]: 693,3
- Hloubka [mm]: 310,5
- Hmotnost [kg]: 12,3

17 dalších produktů ve stejné kategorii: