Přenosný bluetooth reproduktor NGS Roller Byron 360, šedá

P16-byr360

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

590 Kč

-600 Kč

1 190 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Záruka 12 měsíců

Více informací

Přenosný bluetooth reproduktor NGS Roller Byron 360, šedá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

NGS Roller Byron 360 to je funkcemi natřískaný, designový bluetooth reproduktor s kterým každé místo proměníte v taneční parket. Bavte se s přáteli bez omezení a užívejte si života naplno. Reproduktor vás nadchne stylovým designem i množstvím funkcí.

Stylový a nabitý funkcemi
Čím vás NGS Roller Byron 360 určitě zaujme? Kromě originálního designu oceníte jeho jednoduché ovládání, dlouhou výdrž a samozřejmě technologii Bluetooth s možností spárování s mobilním telefonem, tabletem nebo jiným zařízením.

Bluetooth a další...
Reproduktor je vybaven technologií Bluetooth, díky které nemusíte sebou na cesty brát žádný kabel pro připojení reproduktoru k dalším zařízením. Kromě toho reproduktor disponuje portem USB, AUX a také si můžete poslechnout FM rádio.

Značka NGS
Společnost NGS patří k světově nejvýznamnějším výrobcům počítačového příslušenství a další elektroniky. Tato společnost má zastoupení v desítkách zemí a díky letům zkušeností nabízí špičkové výrobky s jedinečným designem a nejmodernějšími technologiemi.

Klíčové vlastnosti
NGS Roller Byron 360 je bezdrátový přenosný reproduktor s technologií bluetooth 4.0, USB, AUX s vysokokapacitní baterií 2200 mAh a výkonem 20 W, podporuje FM rádio.

Technické specifikace:

  • Výrobce: NGS
  • Celkový výkon RMS: 20W
  • Bezdrátové připojení: Bluetooth
  • Rozhraní: 3.5mm
  • Ovládání: na přístroji
  • Hmotnost: 0,7 kg
  • Barva: stříbrná

30 dalších produktů ve stejné kategorii: